Το πρόσωπο που έχει συζητηθεί πριν, αλλά και μετά το ντέρμπι κορυφής του Φαλήρου, μας... έρχεται στο Πανθεσσαλικό αυτή την Κυριακή.
Ο λόγος για τον Τρικαλινό διαιτητή Αρετόπουλο, που θα διευθύνει το Κυριακάτικο ματς της Νίκης κόντρα στην Καλλονή!
Ας δούμε τους διαιτητές σε όλα τα παιχνίδια:
Βέροια – Πλατανιάς (15:00)
Διαιτητής: Κουκουλάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Ακρίβος (Αθηνών), Κούλα (Ξάνθης)
4ος: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Κέρκυρα – Ατρόμητος (17:15)
Διαιτητής: Τριτσώνης (Αθηνών)
Βοηθοί: Γκάγκας (Λάρισας), Απτόσογλου (Αθηνών)
4ος: Θάνος (Γρεβενών)
Διαιτητής: Τριτσώνης (Αθηνών)
Βοηθοί: Γκάγκας (Λάρισας), Απτόσογλου (Αθηνών)
4ος: Θάνος (Γρεβενών)
Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα (19:30)
Διαιτητής: Μάνταλος (Καβάλας)
Βοηθοί: Καραβασίλης (Καβάλας), Καμπούρης (Ευβοίας)
4ος: Κουτσιαύτης (Άρτας)
Διαιτητής: Μάνταλος (Καβάλας)
Βοηθοί: Καραβασίλης (Καβάλας), Καμπούρης (Ευβοίας)
4ος: Κουτσιαύτης (Άρτας)
Κυριακή 7 Δεκεμβρίου
Skoda Ξάνθη – ΠΑΟΚ (15:00)
Διαιτητής: Καλογερόπουλος (Αθηνών)
Βοηθοί: Βλάσσης (Λασιθίου), Τσολάκης (Αθηνών)
4ος: Παπαπέτρου (Αθηνών)
Skoda Ξάνθη – ΠΑΟΚ (15:00)
Διαιτητής: Καλογερόπουλος (Αθηνών)
Βοηθοί: Βλάσσης (Λασιθίου), Τσολάκης (Αθηνών)
4ος: Παπαπέτρου (Αθηνών)
Νίκη Βόλου – ΑΕΛ Καλλονής (17:15)
Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων)
Βοηθοί: Μερκενίδης (Μακεδονίας), Πασχάλης (Ηπείρου)
4ος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων)
Βοηθοί: Μερκενίδης (Μακεδονίας), Πασχάλης (Ηπείρου)
4ος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Παναιτωλικός – Πανιώνιος (17:15)
Διαιτητής: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Ελευθερίου (Αθηνών)
4ος: Δελφάκης (Αρκαδίας)
Διαιτητής: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Ελευθερίου (Αθηνών)
4ος: Δελφάκης (Αρκαδίας)
ΟΦΗ – Λεβαδειακός (17:15)
Διαιτητής: Μαντάκης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Δημητριάδης (Μακεδονίας), Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)
4ος: Βοσκάκης (Ρεθύμνου)
Διαιτητής: Μαντάκης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Δημητριάδης (Μακεδονίας), Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)
4ος: Βοσκάκης (Ρεθύμνου)
Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός (19:30)
Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Κάλφογλου (Θεσπρωτίας), Γρεβένης (Χαλκιδικής)
4ος: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)
Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Κάλφογλου (Θεσπρωτίας), Γρεβένης (Χαλκιδικής)
4ος: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)
Δευτέρα 8 Δεκεμβρίου
Πανθρακικός – Εργοτέλης (19:30)
Διαιτητής: Παππάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Δημητριάδης (Καστοριάς), Καραϊσαρίδης (Πιερίας)
4ος: Γιάχος (Χίου).
Πανθρακικός – Εργοτέλης (19:30)
Διαιτητής: Παππάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Δημητριάδης (Καστοριάς), Καραϊσαρίδης (Πιερίας)
4ος: Γιάχος (Χίου).
Δεν υπάρχουν σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου